Close
info

Par mums

SIA «Lielzeltiņi» ir viens no vadošajiem vietējiem putnu gaļas ražošanas un pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs. Mēs atrodamies Zemgalē, pie Bauskas, pašā  Mēmeles upes krastā.  Jau 20 gadus mērķtiecīgi investējot uzņēmuma un ražošanas tehnoloģiju attīstībā,  mēs radām produktus, kurus varam uzskatīt par kvalitātes paraugu Eiropā. SIA «Lielzeltiņi» un mūsu izlolotais zīmols «Bauska» garantē produktu kvalitāti, jo ražojam, ievērojot rūpīgi izstrādātu pārtikas drošības sistēmu, kas aptver uzņēmuma darbības sfēras,  –  no putnu audzēšanas un barības ražošanas līdz putnu kaušanai, gaļas pārstrādei un produktu loģistikai.

Kopš 2013.gada nogales SIA «Lielzeltiņi» pieder Lietuvas holdinga  kompānijai  «Linas Agro Group», kas apvieno 35 uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Dānijā. Holdinga uzņēmumos strādā vairāk nekā 2200 profesionāļu, kuri nodarbojas ar lauksaimniecības produkcijas starptautisko tirdzniecību, agro apgādi, lauksaimniecības produkcijas ražošanu un pārstrādi, kā arī ar pārtikas ražošanu.
Ievērojot klientu vēlmes un vajadzības, mēs turpinām uzlabot un paplašināt produktu klāstu. Esam lepni, ka mūsu gardos produktus var iegādāties visā Latvijā un mūsu produkcija tiek eksportēta uz deviņām Eiropas valstīm - Igauniju, Lietuvu, Zviedriju, Dāniju, Somiju, Lielbritāniju, Franciju, Spāniju un Nīderlandi.
Uzņēmuma mērķis ir būt par vadošo cāļu gaļas ražotāju Baltijā, kas ražo augstas kvalitātes produktus, nodrošinot izcilu servisu un izcilību visā, ko darām.

 

produktu katalogs
left-banner
Sertifikāti
sertifikāti
circle-diagramm Kopējais apgrozījums 2013.gadā: 16 milj. lati.
people Darbinieku skaits: 396
t Ražošanas apjoms: 8000 tonnas putnu gaļas gadā.
partneri